top of page

VendingMetrics to system zarządzania maszynami vendingowymi. Ponadto jest to pierwszy system do zarządzania automatami, który oferuje płatności BLIK, płatności kartami przed płaconymi oraz zapewnia pełen dostęp do danych sprzedażowych w czasie rzeczywistym z poziomu aplikacji mobilnej lub przeglądarki internetowej.  Płatności BLIK z VendingMetrics zapewniają wyższą sprzedaż w automacie bez konieczności zakupu czytników kart płatniczych oraz niską prowizję od transakcji. "Dzięki naszemu rozwiązaniu właściciele automatów vendingowych mogą generować większe przychody ze swoich automatów" - mówią twórcy rozwiązania. 

vending-management-and-inventory-system.png

Z VendingMetrics dostawcy produktów również otrzymują dostęp do listy automatów oraz listy brakujących produktów w automatach, która aktualizowana jest na bieżąco. W ten sposób pracownik może przyspieszyć swoją pracę i zyskać więcej czasu na obsługę kolejnych lokalizacji. Dodatkowo system wspiera operatora vendingowego w procesie reklamacji, dzięki opcji zgłaszania reklamacji przez klientów. Klient automatu może zgłosić problem z maszyną vendingową korzystając z formularza kontaktowego. 

isometric-vending-machines-with-people.jpg

Dostęp do formularza można uzyskać dzięki specjalnym kodom QR dla automatów, które wykorzystywane są również do płatności BLIK. Gdy operator uzna reklamację klienta za zasadną, może w łatwy sposób wysłać środki do automatu vendingowego z aplikacji mobilnej lub przeglądarki internetowej. Ponadto, oferujemy proste w zrozumieniu raporty sprzedażowe, dzięki którym możemy określić, które produkty mogą się przeterminować ze względu na brak sprzedaży.

Cena uzależniona jest o liczby monitorowanych automatów w systemie. Koszt obsługi jednego automatu zaczyna się od 15 zł za miesiąc. W tej cenie otrzymujemy wszystkie opisane wyżej opcje.

bottom of page