top of page

Future World ON! to Platforma Smart, upowszechniająca innowacje w kluczowych obszarach życia, a co za tym idzie - kreująca świat przyszłości w czasie rzeczywistym. Kluczowe obszary, na których się skupiamy, to biznes, jedzenie, mieszkalnictwo i życie, rozwój kompetencji oraz ekologia czyli ratowanie planety. Naszym celem jest zniwelowanie strachu przed nowym na szerszą skalę. Bariera wejścia innowacji w polskim społeczeństwie wciąż istnieje. Poprzez efektywną interaktywność chcielibyśmy pobudzić współczesnego obywatela do działania na rzecz ekosystemu, rozwijania innowacyjności, a także zainspirować do współtworzenia inteligentnej przestrzeni 360°, gdzie kultywowanie filozofii Smart w kluczowych obszarach życia będzie normalnością. Inteligentna wzajemność i wzajemne przenikanie się w obrębie Smart pozwoli nam na skuteczne zmodyfikowanie podejścia społeczeństwa do pojęcia "funkcjonalne". Platforma Future World ON! powstała z myślą o budowaniu innowacyjnego świata jako rozszerzenia nowej rzeczywistości, to przestrzeń wzajemnego przenikania się brandów i społeczności, gdzie celem jest synergia innowacyjnych procesów, wspólne kreowanie i przekładanie efektów wspólnych działań na projekty, które w znaczący sposób wpłyną na budowanie lepszego jutra.

city.jpg

Nasze rozwiązanie jest nie tylko kompleksowe pod względem promowania filozofii Smart, ale też mocno stawiające na kreatywny content, który nie jest nudny, w którym zawsze będzie coś ciekawego do odkrycia. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania foodowe, domowe, lifestylowe, bytowe, edukacyjne, ale też na interaktywność, dlatego jak tylko strona zacznie się rozwijać na większą skalę, nasi użytkownicy otrzymają możliwość realnego wpływania na kształt tej platformy. To pomoże nam stworzyć dobrze prosperującą społeczność, która będzie dbała w ramach wspólnej odpowiedzialności, o świadome wybory, a także nasze miejsce na ziemi. Elementy contentowe, o których myślimy już teraz to m.in. programy uwrażliwiające na zanieczyszczenia, katastrofę klimatyczną, transparentność w relacjach handlowych (obnażanie nieuczciwości handlowej i marketingowej, dbanie o wysoką jakość rozwoju gospodarczego na uczciwych zasadach), czystość intencji oraz higiena w relacjach biznesowych (edukacja w miejscach pracy, przeciwdziałanie mobbingowi, równość szans), kultywowanie idei społecznej nastawionej na cyfrowy rozwój, wyzwania ekologiczne. 

AR-200329271.jpg

Dla kogo jest Platforma? Z naszego rozwiązania mogliby w pierwszej kolejności skorzystać odbiorcy, którzy chcą dobrze żyć, zdrowo się odżywiać, rozwijać się w innowacyjny sposób, odbiorcy, którzy wiedzą, czym jest cyfryzacja, BIO, trend green, samoświadomość, robotyzacja, internet rzeczy, rozwój technologii, innowacje. Warto pamiętać, że nasz projekt ma przede wszystkim wartość edukacyjną. Odbiorca, który trafi na naszą stronę, będzie miał możliwość poznania szeroko zakrojonej innowacyjności jako czegoś dobrego, czegoś, co mu pomoże w codziennym funkcjonowaniu. Na naszej stronie już są prezentowane takie rozwiązania jak zdrowe przepisy, smart biznesy czy inteligentne domy. Na miarę rozwoju platformy odbiorca będzie mógł oglądać coraz więcej produktów, które reprezentują ten nurt, przed zakupem czytać o zaletach tychże rozwiązań, będzie mógł też kupować te produkty, a także korzystać z showroomów firm, które opublikują u nas elementy swojego portfolio. To będzie miejsce społeczno-handlowo-marketingowe promujące rozwiązania Smart. Mimo potężnego rozwoju innowacyjności w ostatnich latach, świadomość tego trendu jest nadal niska ze względu na przyzwyczajenia, będące pokłosiem poprzedniego systemu. Dzięki platformie jesteśmy w stanie przekonać odbiorców do tego, by byli bardziej Smart, bardziej Eco, dbali o planetę, kultywowali dobrostan w miejscach pracy, promowali działania oparte na wzajemności oraz działali dla wspólnego dobra.

Nasz Timeline rozwojowy

Projekt jest po trzech Hackathonach: Smart Cities Innovation Ecosystems Festival | Kuźnia Pomysłów | V4 For The Rescue Startup Programme, i kursach, po których otrzymał Certyfikaty uznaniowe i pozytywne oceny. 

Irina Lastovjak-1.png
V4 Rescue.png
certyfikat kuźnia pomysłów future world on.jpg
Interreg_Europe_logo_RGB.jpg
Certyfikat dla Future Word On .png
Irina Lastovjak Ekspert Miast Przyszłości.png
certyfikat_FutureWorldON-1.png
bottom of page