top of page

Świat idzie do przodu, tak więc zapotrzebowanie na inteligentne domy stale rośnie. Na naszych oczach powstaje co raz więcej kontenerów mieszkalnych w duchu Smart Living. Można w nich znaleźć cały wachlarz nowoczesnych, elektronicznych rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom jest nie tylko ekologiczny, ale też pasywny i energooszczędny. Takie rozwiązania mogą niesamowicie ułatwić życie, zwłaszcza, że technologie są w stanie funkcjonować podczas naszej nieobecności.

Home Deck

Dużym plusem jest z pewnością zastosowanie brył w tego typu budownictwie. Są one niezwykle modne i pożądane w nowoczesnej architekturze. Jeśli projekt nie jest jeszcze gotowy, to w bez problemu można szybko znaleźć specjalistów, którzy wykonają go dla nas. Projekty takich domów zazwyczaj są dostosowane do naszych potrzeb i wymagań. Wystarczy odpowiednia firma i mamy gotowy, wymarzony dom. Koszt i czas jego budowy jest niższy niż w przypadku klasycznych budynków mieszkalnych, co pozwala na zaoszczędzenie kolejnych środków.

1 (4).jpg

Portfolio domów modułowych z dnia na dzień staje się coraz bardziej bogate. Trend Eco&Green powoli zaczyna przewartościowywać to, co znaliśmy do tej pory. Co powoduje, że takie domy stają się tak popularne? Weźmy jako przykład Smart Domy z dużym przeszkleniem. Jednym z rozwiązań, które sprawia, że Smart Domy stają się niskoenergetyczne, jest ich wspomniane przeszklenie, bo za jego sprawą pomieszczenia są naturalnie nasłonecznione, co zmniejsza potrzebę wykorzystywania oświetlenia. Domy modułowe, choć niecodzienne, wewnątrz wyglądają nowocześnie tak jak ich klasyczne wersje. Kontener mieszkalny pod klucz z kanalizacją, elektroniką i ociepleniem to normalność, która wcześniej czy później nadejdzie. Za kilka lat przestanie to być dla nas jakimkolwiek zaskoczeniem, tak jak obecnie konferencje i spotkania biznesowe na Zoom'ie.

5 (3)_edited.jpg
bottom of page