top of page
image0 (1).jpeg

Mama, która stara się być modna

Cześć. Nazywam się Paulina. Jestem mamą i żoną, ale przede wszystkim jestem kobietą spełniającą swoje pasje i marzenia. Mój dzień rozpoczynam od odprowadzenia synka do przedszkola. Potem obowiązki domowe, a potem oddaję się mojej największej pasji czyli zdjęciom. Robię zdjęcia modowe i kosmetyczne. Kiedy tworzę, świat wokół mnie nabiera innego wymiaru. Lubię pokazywać rzeczy w nietuzinkowy przyjazny sposób.
Często mamy do czynienia z chłodnym, rozkazującym przekazem. To był jeden z powodów, dlaczego zaczęłam szukać czegoś swojego, unikatowego stylu przy realizacji zdjęć.

 

Uwielbiam tworzyć stylizacje oraz flatlaye. Moment w którym pokazuję zdjęcie światu, jest najlepszą nagrodą za wykonaną pracę. Uważam, że marki często zapominają o tym, że my, odbiorcy, jesteśmy ludzcy. Marzę o tym, żeby odczarować ten świat. Na co dzień staram się być pogodna i uśmiechnięta. Artystycznie jestem zawsze gotowa do działania, bo życie jest na tyle fascynujące, że po prostu mi się chce! Oprócz fotografii kocham nasze polskie marki. Są cudowne. W tych czasach powinniśmy je wspierać z całego serca! Jestem przekonana, że jeśli każdy zacznie od siebie, to razem przetrwamy!

image8.jpeg
image1.jpeg
image4.jpeg
image0.jpeg
image2.jpeg
image0.jpeg
image6.jpeg
image1.jpeg
bottom of page