top of page

                                Rozwijaj swój biznes i oszczędzaj czas -planując treści na social media z 

 

Jeśli na co dzień pracujesz z social mediami – doskonale wiesz, ile czasu zajmuje przygotowanie i opublikowanie wartościowych treści. A potem mierzenie efektów swoich działań. Na szczęście nie musisz wszystkiego robić ręcznie – korzystaj z narzędzi, które ułatwią Ci życie i pomogą zaoszczędzić czas. Z taką właśnie myślą powstało Postfity.

logo_web_2x.png
proste_planowanie_w_mediach_spolecznosciowych_Postfity.png

Postfity.com – to więcej niż planer mediów społecznościowych. Oprócz tego, że zaplanujesz i automatycznie opublikujesz swoje treści – zarówno tekst, jak i obrazy i wideo, na 5 sieci społecznościowych, dostajesz także zestaw narzędzi, które pomogą Ci w codziennej pracy z social mediami. Dodatkowo – Postfity ma interfejs i wsparcie w języku polskim.

statystyki_twitter.png

Najważniejsze funkcjonalności Postfity:

  • zaawansowany edytor obrazów w aplikacji oraz

  • generator grafik, z którym łatwo zmienisz dowolny tekst w atrakcyjny obraz

  • Kreator mini stron z obrazami i linkami – MyList.bio. Zarządzaj wszystkimi swoimi linkami społecznościowymi. Twórz mini strony – i dodaj więcej klikalnych linków w profilu na Instagramie i Tik Toku lub gdziekolwiek tego potrzebujesz. Śledź ruch i zwiększ wydajność swoich social mediów.

  • Schowek tekstów - pozwala szybko wstawić do posta zapisane wcześniej teksty lub grupy hasztagów. Możesz stworzyć całe listy hasztagów, które chcesz mieć zawsze pod ręką i nadać im odpowiednie tytuły.

  • Skracanie linków- oszczędzaj cenną liczbę wyrazów do wykorzystania w postach na Twitterze, Instagramie i LinkedIn, dzięki wbudowanemu narzędziu do skracania linków!

logo_web_2x.png
bottom of page