top of page

Mo.Money to aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Dzięki niej w prosty sposób możesz stworzyć budżet domowy, zacząć świadomie zarządzać pieniędzmi, przejmując nad nimi kontrolę. Co zyskasz? Wypracujesz prawidłowe nawyki, które pomogą zacząć oszczędzać i budować niezależność finansową. A więcej środków ze świadomego wydawania pieniędzy, to większa ilość wolnego czasu i możliwość spełniania marzeń. 

finance4-features-pic1.png

Aplikacja w formie webowej i mobilnej
 

Zakładasz konto, dodajesz rachunki bankowe

(z synchronizacją lub bez), planujesz budżet, określasz cele i jedziesz!

 

Cele Finansowe
 

W finansach osobistych nie chodzi o dokładną księgowość! W świadomym zarządzaniu finansami chodzi o wyznaczanie i osiąganie celów. Najpierw małych, później coraz większych.

W aplikacji możesz ustawiać swoje własne cele finansowe. Mo.Money pomoże Ci je osiągnąć, monitorując je i informując Cię na bieżąco o postępie w ich realizacji. Aby osiągnąć kontrolę nad swoimi wydatkami i dochodami, konieczne jest planowanie oraz dokładne zarządzanie finansami. Pamiętajmy, tu nie chodzi o rachunkowość sensu stricte, przecież pieniądze to tylko środek do celu.

Filozofia Mo.Money
 

Budżetowanie z Mo.Money jest proaktywne. Zwykłe spisywanie wydatków to patrzenie wstecz, wprowadzenie tego co już jest historią. Z Mo.Money jest inaczej, aktywnie planujesz swój budżet, priorytetyzujesz swoje wydatki, określasz cele finansowe, dzięki temu lepiej zarządzasz swoimi pieniędzmi i podejmujesz lepsze decyzje.

Gotowi na podreperowanie budżetu? 

j.png
logo-retina-3.png
bottom of page