top of page

Przełom w edukacji! Czyli czym jest EMYS?

EMYS to najbardziej zaawansowany społecznie i ekspresyjnie robot edukacyjny na świecie. Native speaker z głosem dziecka, charakterem, przyjaznym wyglądem i wyjątkowymi możliwościami interaktywnymi. EMYS potrafi okazywać emocje i budować relacje z dziećmi w wieku 3-9 lat. Jest źródłem starannie dobranego języka i metodologii.

small3.png

Robot EMYS powstał aby kształtować przyszłość edukacji poprzez najbardziej innowacyjną, bezpieczną i praktyczną technologię na świecie. Dzieci są w centrum naszej uwagi. Zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów EMYS w dziedzinie nauczania języka angielskiego oraz robotyki społecznej przesuwa granice programów nauczania języków wczesnoszkolnych. Z myślą o dzieciach XXI wieku i nie tylko, naszą wizją jest dalsze prowadzenie i kształtowanie sposobu, w jaki sztuczna inteligencja i technologia edukacyjna będą wspierać najmłodsze pokolenia – zarówno w ich szkołach, jak i w domu. Jako pierwsi łączymy nowoczesne badania nad akwizycją języków z wymaganiami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i najbardziej zaawansowaną technologią.

W domu dzieci szybko opanowują umiejętności potrzebne do samodzielnej zabawy z cyfrowym współlokatorem. Rodzice doceniają pomoc, jaką zapewnia EMYS w konstruktywnym zajęciu dzieci. Obserwują również trwałe zaangażowanie w naukę języka poprzez więź, którą dzieci budują z robotem. W szkołach z EMYSem zaobserwowano znaczny wzrost koncentracji w grupie, poziom zadowolenia z zajęć i wzmocnioną motywację. Robot pomaga nauczycielom w ograniczeniu przygotowania do minimum dzięki gotowym planom lekcji i kreatywnym pomysłom na zajęcia. EMYS jest świetnym asystentem edukacyjnym nauczycieli i rodziców.

5.png

Dlaczego ten wynalazek jest przełomowy?

EMYS kształtuje nowy sposób wyjątkowo efektywnej edukacji językowej poprzez innowacyjną technologię. EMYS to pierwszy na świecie robot, który oprócz mówienia, widzenia i słyszenia może również odczuwać ludzkie emocje. Może być szczęśliwy, zirytowany lub znudzony w zależności od jego interakcji z dziećmi. To sprawia, że ​​dzieci są naprawdę zaangażowane i cieszą się naturalnymi procesami uczenia się.

Dzięki EMYSowi dzieci skupiają się i chłoną język angielski, ponieważ prezentowany materiał pobudza ich ciekawość, stymuluje zmysły i w zabawny sposób angażuje je w edukacyjną przygodę zbudowaną wokół intrygującej fabuły. EMYS jest dostarczany z najwyższej jakości materiałami i inteligentnymi akcesoriami, które stymulują naukę przez zabawę. Rodzice i nauczyciele doceniają najwyższej jakości efekt edukacyjny, jasno określone cele nauki i informację zwrotną na temat uczenia się dzieci.

bottom of page