top of page
1621606717633.jpg

Całe życie staram się działać na wysokich obrotach: pracuję, podróżuje i prowadzę bloga kulinarnego, gdzie zarówno gotuję, jak i testuję restauracje zwracając uwagę zarówno na pochodzenie produktów jak i ich jakość. Jednakże nigdy nie szukam wymówek i żadna aktywność czy brak czasu nie zwalnia mnie z dokonywania świadomych wyborów.

1621420632016.jpg

Nazywam się Marta i od blisko ponad 6 lat jestem analitykiem. I tak jak w pracy staram się dobierać odpowiednie dane, aby dojść do rzetelnych wniosków pod kątem biznesowym, tak i w życiu prywatnym staram się kupować produkty biorąc pod uwagę jakość, jak i ogólnie rozumiany interes Polski. Dziś wybieram firmę CONSAY. Jako kobieta, która lubi sobie powybrzydzać, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nasza rodzima firma ma naprawdę poziom i bardzo mi przykro, że nie jest należycie doceniana. Produkty mają świetne!

1614960470346.jpg

Jestem z wykształcenia ekonomistką, a z zamiłowania programistką i te 2 profesje pomogły mi spojrzeć na kwestie patriotyzmu konsumenckiego w szerszym horyzoncie: pod kątem ekonomii wybór polskich produktów prowadzi do rozwoju rynku, daje możliwość tworzenia nowych miejsc pracy, a jako fanka nowych technologii widzę w tym potencjał innowacyjności gospodarki.

Wasza Mniami Yummy

Sprawdź moje DNA

bottom of page